Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Наші послуги

Наші послуги

Дочірні категорії

Ремонт ноутбуківРемонт ноутбуків - це складний технологічний процес, який вимагає не тільки спеціальних знань і досвіду, але і спеціальне професійне обладнання. Самостійний ремонт ноутбука може призвести до катастрофічних наслідків, які потребуватимуть великих фінансових витрат на наступні ремонтні заходи. Ми рекомендуємо вам здійснювати технічне обслуговування та ремонт ноутбуків тільки в спеціалізованих компаніях.

Чому нам можна довірити ремонт ноутбука?

Наші фахівці своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації і мають великі знання у сфері новітніх технологій. Ми можемо відремонтувати будь-який ноутбук, незалежно від рівня складності проблеми, яка у вас існує.

Наша компанія:

 • Має величезний практичний досвід з відновлення функціональних можливостей ноутбуків різних марок і моделей
 • Використовує високотехнологічне устаткування на всіх етапах ремонту і технічного обслуговування
 • Надає гарантію на всі виконані роботи
 • Отримала спеціальні ліцензії на технічне обслуговування ноутбуків.

Наші основні переваги - це індивідуальний підхід до кожного клієнта і прагнення вирішити поставлене завдання з мінімальними витратами з боку замовника. Надаючи послугу ремонту і технічного обслуговування ноутбуків, ми гарантуємо:

 • Короткі терміни
 • Якісні запасні частини
 • Надання максимуму інформації.

Етапи ремонту ноутбука

Сьогодні величезна кількість компаній пропонує терміновий ремонт ноутбуків. У більшості випадків фахівці називають проблему в ході попереднього розмови по телефону. У нашій компанії такі чудеса неможливі. Ми суворо дотримуємося технічного регламенту на проведення технічного обслуговування ноутбуків. Якщо вам кажуть причину вашої проблеми з ноутбуком без попереднього огляду, то це може свідчити тільки про непрофесіоналізм майстра.

Наші майстри не ворожать, вони виявляють проблему і усувають її причину.

Не забувайте про те, що будь-яку несправність складної техніки набагато простіше попередити, ніж лікувати. Тому ми рекомендуємо вам особливу увагу приділяти питанням своєчасного технічного обслуговування вашого ноутбука. Комплекс спеціальних заходів, які здійснюються регулярно, здатний повністю виключити всі можливі проблеми при експлуатації ноутбука. Наша компанія готова надати вам весь спектр послуг, пов'язаних з сервісним обслуговуванням і профілактикою несправностей.

Нами здійснюється:

 • Комплексна діагностика ноутбука
 • Ремонт внутрішнього блоку живлення на материнській платі ноутбука
 • Ремонт зовнішнього блоку живлення ноутбука
 • Ремонт материнських плат ноутбуків
 • Заміна модулів пам'яті
 • Заміна південного мосту
 • Заміна північного мосту
 • Заміна відеоадаптера
 • Ремонт та заміна lcd матриць
 • Ремонт або заміна клавіатури ноутбука
 • Ремонт, модернізація, заміна CD, DVD приводів
 • Ремонт корпусу ноутбука, або його заміна
 • Ремонт, заміна інтерфейсних роз'ємів ноутбука (живлення, USB, VGA, і т.д.)
 • Перепрошивка і заміна BIOS
 • Модернізація ноутбуків
 • Заміна акумулятора ноутбука
 • Заміна петель матриці

Заправка картриджівУ процесі роботи картриджа відбувається природній знос деталей і витрата тонера. Як правило, деталі картриджа мають великий запас міцності, тому порожній бункер можна наповнити новим тонером і картридж зможе ще послужити.

Якість друку після заправки або відновлення картриджа, звичайно, відрізняється від нового, але якщо Ви друкуєте тексти або таблиці, різниця ледь помітна.

Інша справа, якщо Вам необхідно друкувати графічні об'єкти з півтонами або виводити друк на плівку - тоді ми рекомендуємо користуватися тільки новими оригінальними картриджами.

Ми використовуємо для заправки тонер, характеристики якого повністю відповідають типу картриджа. Важливо також врахувати, що ресурс друку для кожної моделі картриджа розраховується за умови 5% заповнення листа (як приклад - накладна на половину сторінки). Тому розраховуйте заздалегідь приблизні витрати, якщо збираєтеся друкувати великі обсяги графічної інформації або щільний текст.

Багато хто вважає, що заправити картридж простіше простого - варто тільки засипати всередину тонер. Вони навіть не уявляють, наскільки буває складною ця процедура. Виробники принтерів, копірів і МФУ зацікавлені в продажах витратних матеріалів, тому створення картриджа не розраховане на можливість повторної заправки і буває вельми хитромудрим. Без досвіду та навчання не обійтися.

До того ж необхідно очищати картриджі від залишків старого тонера, щоб не відбувалося змішування і очищати бункер, в якому накопичується відпрацювання. Це можливо зробити тільки знаючи внутрішній устрій картриджів і багато недосвідчених заправників нехтують даною процедурою. Також існує безліч чіпованих картриджів, при заправці яких потрібно прошивати або замінювати чіпи. Це можуть зробити тільки досвідчені заправники.

Якщо Вам необхідна термінова заправка картриджів, то повідомте про це нашим менеджерам, ми постараємося допомогти якомога швидше повернути до ладу Вашу друкувальну техніку.

ВАЖЛИВО! Якщо тонер-картридж неодноразово заправлявся і якість друку погане, з'являються темні смуги по краях аркуша, не поспішайте викидати його.

Ми замінимо фотобарабан і її знову можна буде заправити кілька разів.

Якщо буде потрібно, ми зробимо заміну або прошивку чіпа.

Телефонуйте, приходьте. Будемо раді Вам допомогти.

Наша компанія здійснює ремонт і сервісне обслуговування оргтехніки. Ремонт оргтехніки може знадобитися в будь-який момент, при цьому вкрай важливою є швидкість і якість виконання. Все це ми здатні гарантувати своїм клієнтам. ІТ Сервіс Ґруп надає широкий спектр послуг у даному напрямку як для юридичних, так і для фізичних осіб - діагностику та ремонт оргтехніки, заміну витратних матеріалів для оргтехніки, консультаційну допомогу.

Діагностика оргтехніки - важливий етап сервісного обслуговування. Від якості її виконання прямо залежить успішність ремонту. При ремонті оргтехніки важливо провести діагностику поломки, чистку деталей, в окремих випадках - заміну зношених комплектуючих. Також при обслуговуванні оргтехніки необхідно проводити профілактичні операції, покликані знизити ризик подальшої поломки.

Наші фахівці проведуть всі заходи щодо ремонту оргтехніки у вашому офісі в найкоротші терміни, щоб ви не переривали свою діяльність, що особливо важливо в напружену «звітну» пору. Транспортування в сервісний центр здійснюється лише у разі серйозних поломок, для усунення яких потрібне спеціальне устаткування. Ремонт копіювальної техніки найчастіше проводиться безпосередньо в офісі.

Причини поломки можуть бути різні. Значний досвід та професійна підготовка дозволяють нашим фахівцям швидко і якісно провести обслуговування оргтехніки.

Ремонт офісної техніки - міра, якої можна уникнути, якщо своєчасно проводити профілактичні заходи. Сервісне обслуговування офісної техніки від компанії «Аспект» дозволить вам істотно заощадити, адже профілактика завжди дешевше ремонту.

Обслуговування офісної техніки складно здійснити самостійно. Ремонт офісної техніки часто вимагає не лише спеціальних знань, але й устаткування. Для того, щоб ремонт офісної техніки не став для вас проблемою, забирає час - скористайтеся послугами «Сервісного центру Аспект».

Ремонт МФУ

Продуктивність офісної роботи багато в чому залежить від успішності функціонування МФУ. Дані пристрої дуже примхливі, при їх експлуатації потрібно уважно слідувати інструкції, однак навіть це не рятує від частих збоїв у роботі. Приводи для ремонту МФУ можуть бути різні - порушення роботи скануючої лампи, поломка динамічних комплектуючих і багато іншого. Ремонт МФУ, як і будь-який інший копіювальної техніки, слід довіряти лише професіоналам зі значним досвідом роботи в даній сфері.

Співробітники компанії «Аспект» здатні здійснити ремонт МФУ в найкоротші терміни у вашому офісі, включаючи діагностику та профілактичні заходи. Ремонт МФУ може відрізнятися, в залежності від фірми-виробника та особливостей конструкції пристрою. Наші фахівці мають величезний досвід у сервісному обслуговуванні багатофункціональних пристроїв провідних марок.

Ми готові гарантувати якість послуг з ремонту МФУ, проведеним фахівцями нашої компанії.

Ремонт копирів

Копіювальна техніка міцно посіла важливе місце в житті кожного офісу. Копіри Sharp, Canon здатні значно оптимізувати процес офісної роботи. У разі поломки, ремонт ксерокса потрібно надати професіоналам, адже від якості його виконання буде залежати, як довго прослужить пристрій.

Обслуговування копирів - одне з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми здійснюємо ремонт копірів протягом довгого часу і володіємо значним досвідом у даній сфері. Як показує практика, найчастіше ремонт ксероксів потрібно через збої роботи динамічних або друкуючих елементів.

Ні для кого не секрет, що найкращий спосіб уникнути ремонту копіра - профілактика. Наші фахівці здійснять необхідне сервісне обслуговування, яке попередить можливі поломки і продовжить термін експлуатації обладнання.

Ми здійснимо діагностику та ремонт копірів, заміну витратних матеріалів для оргтехніки безпосередньо в офісі клієнтів. Якщо поломка вимагає серйозного ремонту, ксерокс транспортується до сервісного центру.

Ремонт ксероксів кожної марки розрізняється з-за особливостей конструкції. Наші фахівці мають великий досвід в обслуговуванні копирів Sharp, Canon, та інших відомих марок. Безсумнівна перевага ремонту копірів з нашою компанією - це не тільки низькі ціни, а й найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість ремонту ксерокса, проведеного нашими спеціалістами.

 

Проблеми з комп'ютером? Не варто займатися самолікуванням. Навіщо самостійно вникати в хитросплетіння архітектури PC? Не варто в терміновому порядку намагатися зрозуміти і вивчити тонкощі операційної системи. Спеціаліст зробить все швидше, якісніше і з гарантією.

"ІТ-Сервіс груп" - комп'ютерний сервіс-центр, що спеціалізується на ремонті комп'ютерів та їхньому технічному обслуговуванні.

Професіоналізм і грамотність, акуратність та уважність - якості, притаманні нашим фахівцям. Наш колектив складається з професіоналів, які мають великий досвід і знання в сфері обслуговування комп'ютерів, що дозволяє усувати будь-які проблеми, пов'язані з комп'ютерами, комп'ютерними мережами і т.д.

Ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою і стали нашим постійним клієнтом.

"ІТ-Сервіс Ґруп" - ремонт комп'ютерів

Комп'ютер має звичку ламатися в самий невідповідний час. На жаль, найсучасніша машина - всього лише електронний прилад, який підпорядковується законам фізики. Ніхто не в змозі спрогнозувати вихід з ладу навіть  найдорожчого комп'ютера.

Однак, якщо не можна передбачити поломку комп'ютера, то можна мінімізувати її наслідки. Це і є наша робота.

.