Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63

Новини IT

24 січня 2021

Заправка та регенерація картріджів

Заправка картриджівУ процесі роботи картриджа відбувається природній знос деталей і витрата тонера. Як правило, деталі картриджа мають великий запас міцності, тому порожній бункер можна наповнити новим тонером і картридж зможе ще послужити.

Якість друку після заправки або відновлення картриджа, звичайно, відрізняється від нового, але якщо Ви друкуєте тексти або таблиці, різниця ледь помітна.

Інша справа, якщо Вам необхідно друкувати графічні об'єкти з півтонами або виводити друк на плівку - тоді ми рекомендуємо користуватися тільки новими оригінальними картриджами.

Ми використовуємо для заправки тонер, характеристики якого повністю відповідають типу картриджа. Важливо також врахувати, що ресурс друку для кожної моделі картриджа розраховується за умови 5% заповнення листа (як приклад - накладна на половину сторінки). Тому розраховуйте заздалегідь приблизні витрати, якщо збираєтеся друкувати великі обсяги графічної інформації або щільний текст.

Багато хто вважає, що заправити картридж простіше простого - варто тільки засипати всередину тонер. Вони навіть не уявляють, наскільки буває складною ця процедура. Виробники принтерів, копірів і МФУ зацікавлені в продажах витратних матеріалів, тому створення картриджа не розраховане на можливість повторної заправки і буває вельми хитромудрим. Без досвіду та навчання не обійтися.

До того ж необхідно очищати картриджі від залишків старого тонера, щоб не відбувалося змішування і очищати бункер, в якому накопичується відпрацювання. Це можливо зробити тільки знаючи внутрішній устрій картриджів і багато недосвідчених заправників нехтують даною процедурою. Також існує безліч чіпованих картриджів, при заправці яких потрібно прошивати або замінювати чіпи. Це можуть зробити тільки досвідчені заправники.

Якщо Вам необхідна термінова заправка картриджів, то повідомте про це нашим менеджерам, ми постараємося допомогти якомога швидше повернути до ладу Вашу друкувальну техніку.

ВАЖЛИВО! Якщо тонер-картридж неодноразово заправлявся і якість друку погане, з'являються темні смуги по краях аркуша, не поспішайте викидати його.

Ми замінимо фотобарабан і її знову можна буде заправити кілька разів.

Якщо буде потрібно, ми зробимо заміну або прошивку чіпа.

Телефонуйте, приходьте. Будемо раді Вам допомогти.

.