Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63

Новини IT

24 січня 2021

 

ТзОВ "ІТ-Сервіс Груп" проводить гарантійне та після гарантійне обслуговування ноутбуків,  планшетів та нетбуків провідних фірм-виробників, таких як: Lenovo, HP Compac, ASUS, ACER, MSI, Toshiba, Pacard Bell незалежно від місця їх придбання, які відповідають гарантійним вимогам виробника.

Детальнішу консультацію можна отримати,  зателефонувавши до нас за телефоном (032) 232-52-19, 239-50-77

Застерігаємо Вас - не займайтеся усуненням поломок самостійно!

 

Не довіряйте «досвідченим» друзям і знайомим! Як показує практика, після «дружнього ремонту» усувати доводиться не тільки першопричину, а й безліч інших дефектів (які є прямим наслідоком неправильного ремонту). Зрозуміло, що Вам доведеться за це додатково оплачувати.Тому радимо Вам у разі виникнення поломки - приносити ноутбук відразу до нас. Це заощадить Вам час, гроші і нерви!


 

Компанія "ІТ-Сервіс Груп" являється авторизованим сервісним партнером всесвітньо відомої компанії Lenovo і отримала право на проведення гарантійного обслуговування продукції модельного ряду ideapad, ideacentre, thinkpad, thinkcentre.

Lenovo - новаторська міжнародна технологічна компанія, утворена в результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних обчислювальних систем корпорації IBM.

Lenovo - світовий лідер у секторі персональних комп'ютерів - розробляє, виробляє та просуває на ринку передові, надійні і високоякісні персональні комп'ютери, а також і професійні послуги, що забезпечують замовникам усього світу оптимальний шлях до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності.

 


Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків HP та Compaq

Американська компанія Hewlett Packard, крім ноутбуків HP та Compaq виробляє іншу комп'ютерну техніку, таку як сервери, принтери, сканери, настільні ПК і т.д.

Проте всесвітню популярність даний бренд отримав саме завдяки високоякісним ноутбукам, які свого часу були одними з кращих у світі, що не могло не вплинути на ступінь довіри до них у наступні роки.

Сьогодні ноутбуки HP та Compaq доволі популярні серед любителів портативної комп'ютерної техніки. Їх пристрої доволі стандартні, хоча і не без своїх особливостей. Ремонт ноутбуків HP та Compaq не унікальний, як і їхні типові несправності, а ось причини виникнення деяких з даних несправностей характерні тільки для лептопів від Hewlett Packard.

 

 

 

 

 


Ноутбук ASUS

Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків, моніторів, КПК, навігаторів, електронних книг, планшетів, мережевого обладнання ASUS

Ноутбуки Asus вже кілька років займають лідируючі позиції на вітчизняному ринку завдяки різноманітності конфігурації,

демократичній ціновій політиці і стабільно високій якості вироблених ноутбуків. Але, як відомо, нічого вічного і невразливого немає. У нашому житті все ламається і відповідно буває так, що потребують термінового ремонту і ноутбуки Asus.

Ми вже довгий час займаємося ремонтом ноутбуків Asus. Тому всі фахівці нашої компанії мають високу кваліфікацію і величезний досвід ремонтних робіт різного ступеня складності.

Що стосується ремонту ноутбуків Asus, співробітниками нашої компанії накопичено значний запас знань щодо цієї марки.

 

 

 

 

 
Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків

Ноутбуки виробництва всесвітньо відомої японської корпорації Toshiba присутні на ринку більш як 10 років і отримали репутацію надійного, з покращеною швидкодією ноутбука, в якому зосереджені всі новинки розробок портативної техніки.

Гарантійна підтримка ноутбуків Toshiba здійснюється за системою загальноєвропейської гарантії, що дає змогу обслуговувати ноутбуки, придбані в будь-якій європейській країні, згідно гарантійних умов виробника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.