Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63

Новини IT

24 січня 2021

Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуківРемонт ноутбуків - це складний технологічний процес, який вимагає не тільки спеціальних знань і досвіду, але і спеціальне професійне обладнання. Самостійний ремонт ноутбука може призвести до катастрофічних наслідків, які потребуватимуть великих фінансових витрат на наступні ремонтні заходи. Ми рекомендуємо вам здійснювати технічне обслуговування та ремонт ноутбуків тільки в спеціалізованих компаніях.

Чому нам можна довірити ремонт ноутбука?

Наші фахівці своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації і мають великі знання у сфері новітніх технологій. Ми можемо відремонтувати будь-який ноутбук, незалежно від рівня складності проблеми, яка у вас існує.

Наша компанія:

 • Має величезний практичний досвід з відновлення функціональних можливостей ноутбуків різних марок і моделей
 • Використовує високотехнологічне устаткування на всіх етапах ремонту і технічного обслуговування
 • Надає гарантію на всі виконані роботи
 • Отримала спеціальні ліцензії на технічне обслуговування ноутбуків.

Наші основні переваги - це індивідуальний підхід до кожного клієнта і прагнення вирішити поставлене завдання з мінімальними витратами з боку замовника. Надаючи послугу ремонту і технічного обслуговування ноутбуків, ми гарантуємо:

 • Короткі терміни
 • Якісні запасні частини
 • Надання максимуму інформації.

Етапи ремонту ноутбука

Сьогодні величезна кількість компаній пропонує терміновий ремонт ноутбуків. У більшості випадків фахівці називають проблему в ході попереднього розмови по телефону. У нашій компанії такі чудеса неможливі. Ми суворо дотримуємося технічного регламенту на проведення технічного обслуговування ноутбуків. Якщо вам кажуть причину вашої проблеми з ноутбуком без попереднього огляду, то це може свідчити тільки про непрофесіоналізм майстра.

Наші майстри не ворожать, вони виявляють проблему і усувають її причину.

Не забувайте про те, що будь-яку несправність складної техніки набагато простіше попередити, ніж лікувати. Тому ми рекомендуємо вам особливу увагу приділяти питанням своєчасного технічного обслуговування вашого ноутбука. Комплекс спеціальних заходів, які здійснюються регулярно, здатний повністю виключити всі можливі проблеми при експлуатації ноутбука. Наша компанія готова надати вам весь спектр послуг, пов'язаних з сервісним обслуговуванням і профілактикою несправностей.

Нами здійснюється:

 • Комплексна діагностика ноутбука
 • Ремонт внутрішнього блоку живлення на материнській платі ноутбука
 • Ремонт зовнішнього блоку живлення ноутбука
 • Ремонт материнських плат ноутбуків
 • Заміна модулів пам'яті
 • Заміна південного мосту
 • Заміна північного мосту
 • Заміна відеоадаптера
 • Ремонт та заміна lcd матриць
 • Ремонт або заміна клавіатури ноутбука
 • Ремонт, модернізація, заміна CD, DVD приводів
 • Ремонт корпусу ноутбука, або його заміна
 • Ремонт, заміна інтерфейсних роз'ємів ноутбука (живлення, USB, VGA, і т.д.)
 • Перепрошивка і заміна BIOS
 • Модернізація ноутбуків
 • Заміна акумулятора ноутбука
 • Заміна петель матриці

 

ТзОВ "ІТ-Сервіс Груп" проводить гарантійне та після гарантійне обслуговування ноутбуків,  планшетів та нетбуків провідних фірм-виробників, таких як: Lenovo, HP Compac, ASUS, ACER, MSI, Toshiba, Pacard Bell незалежно від місця їх придбання, які відповідають гарантійним вимогам виробника.

Детальнішу консультацію можна отримати,  зателефонувавши до нас за телефоном (032) 232-52-19, 239-50-77

Застерігаємо Вас - не займайтеся усуненням поломок самостійно!

 

Не довіряйте «досвідченим» друзям і знайомим! Як показує практика, після «дружнього ремонту» усувати доводиться не тільки першопричину, а й безліч інших дефектів (які є прямим наслідоком неправильного ремонту). Зрозуміло, що Вам доведеться за це додатково оплачувати.Тому радимо Вам у разі виникнення поломки - приносити ноутбук відразу до нас. Це заощадить Вам час, гроші і нерви!


 

Компанія "ІТ-Сервіс Груп" являється авторизованим сервісним партнером всесвітньо відомої компанії Lenovo і отримала право на проведення гарантійного обслуговування продукції модельного ряду ideapad, ideacentre, thinkpad, thinkcentre.

Lenovo - новаторська міжнародна технологічна компанія, утворена в результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних обчислювальних систем корпорації IBM.

Lenovo - світовий лідер у секторі персональних комп'ютерів - розробляє, виробляє та просуває на ринку передові, надійні і високоякісні персональні комп'ютери, а також і професійні послуги, що забезпечують замовникам усього світу оптимальний шлях до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності.

 


Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків HP та Compaq

Американська компанія Hewlett Packard, крім ноутбуків HP та Compaq виробляє іншу комп'ютерну техніку, таку як сервери, принтери, сканери, настільні ПК і т.д.

Проте всесвітню популярність даний бренд отримав саме завдяки високоякісним ноутбукам, які свого часу були одними з кращих у світі, що не могло не вплинути на ступінь довіри до них у наступні роки.

Сьогодні ноутбуки HP та Compaq доволі популярні серед любителів портативної комп'ютерної техніки. Їх пристрої доволі стандартні, хоча і не без своїх особливостей. Ремонт ноутбуків HP та Compaq не унікальний, як і їхні типові несправності, а ось причини виникнення деяких з даних несправностей характерні тільки для лептопів від Hewlett Packard.

 

 

 

 

 


Ноутбук ASUS

Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків, моніторів, КПК, навігаторів, електронних книг, планшетів, мережевого обладнання ASUS

Ноутбуки Asus вже кілька років займають лідируючі позиції на вітчизняному ринку завдяки різноманітності конфігурації,

демократичній ціновій політиці і стабільно високій якості вироблених ноутбуків. Але, як відомо, нічого вічного і невразливого немає. У нашому житті все ламається і відповідно буває так, що потребують термінового ремонту і ноутбуки Asus.

Ми вже довгий час займаємося ремонтом ноутбуків Asus. Тому всі фахівці нашої компанії мають високу кваліфікацію і величезний досвід ремонтних робіт різного ступеня складності.

Що стосується ремонту ноутбуків Asus, співробітниками нашої компанії накопичено значний запас знань щодо цієї марки.

 

 

 

 

 
Гарантійний ремонт: ноутбуків, нетбуків

Ноутбуки виробництва всесвітньо відомої японської корпорації Toshiba присутні на ринку більш як 10 років і отримали репутацію надійного, з покращеною швидкодією ноутбука, в якому зосереджені всі новинки розробок портативної техніки.

Гарантійна підтримка ноутбуків Toshiba здійснюється за системою загальноєвропейської гарантії, що дає змогу обслуговувати ноутбуки, придбані в будь-якій європейській країні, згідно гарантійних умов виробника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.