Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63

Новини IT

24 січня 2021

Про компанію

Сервісний центр ТзОВ «ІТ-Сервіс Груп» працює на ринку гарантійного та післягарантійного ремонту офісної та комп'ютерної техніки з 2008 року і займається комплексним обслуговуванням малих та середніх підприємств.

IT Service Group

З перших днів роботи керівництво компанії поставило перед собою мету – максимально допомогти користувачам у ремонті та обслуговувані , мінімізувавши виникнення незручностей.

Основною політикою у нашій роботі , вважаємо, якісне виконання завдань користувачів.

Для реалізації цієї мети ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно вивчаємо його проблеми і підбираємо рішення, яке максимально відповідає задоволенню його потреб , що дозволяє споживачеві отримувати високий рівень якості послуг, відповідно до сучасних вимог.

Висока якість виконання робіт, які ми пропонуємо, підтверджено великим досвідом роботи наших інженерів, які працюють в своєму напрямку понад п'ять років та підтверджені відповідними сертифікатами виробників.

Ми постійно оновлюємо базу знань наших спеціалістів для професійного ремонту техніки нових лінійок продукції всесвітньовідомих фірм таких як ASUS, ACER, TOSHIBAHP, COMPAQ, CANON, APC, OKI, EPSON, Dell, GSmart, Lenovo .

Спектр послуг сервісного центру включає в себе всі необхідні операції, що супроводжують життя будь-якого сучасного офісу .

"ІТ-Сервіс Груп" спеціалізується на ремонті ноутбуків та нетбуків будь-якої складності, ремонті моніторів, блоків безперебійного живлення, факсів, сканерів, DVD-програвачів, автомагнітол, LCD телевізорів, фотоапаратів, заправці та регенерації картриджів, продажі, встановленні, ремонті та обслуговуванні копірів та принтерів.

Також ми консультуємо покупців до придбання товару і підтримуємо інформаційно після здійснення покупки.

Сервісний центр володіє складними сучасними технологічними устаткуваннями, які дозволяють здійснювати ремонт і тестування материнських плат, устаткування для  пайки електронних елементів гарячим повітрям, а також інфрачервону паяльну станцію для пайки BGA-компонентів материнських плат, зокрема чіпсети, "мости", що дозволяє виконувати складні роботи на рівні кращих сервісних центрів.

Ми завжди уважно вислухаємо Ваші скарги та побажання і намагатимемось допомогти!

Звертайтесь і на всі Ваші запитання відповість спеціаліст.

 

Завжди будемо раді бачити Вас у себе!


Центральний офіс

79018 м. Львів, вул. О. Степанівни, 45, 2-й поверх
Телефони:  (067) 327-63-00, (067) 370-37-63

Пн-Пт з 900 до 1800 обідня перерва з 1300до 1400

додо


Переглянути більшу мапу


.