Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63

Новини IT

24 січня 2021

До нас часто звертаються за порадою з добору конфігурації персонального комп'ютера. Зазвичай фахівці рекомендують підходити до придбання комп'ютера виходячи з практичних завдань, які належить вирішувати, використовуючи комп'ютер.

Ми постараємося сформулювати точніше: спочатку підберіть комплект комп'ютерних програм, які необхідні для вирішення Ваших задач, потім подивіться рекомендовані системні вимоги на анотаціях до цих програм, порівняйте кожну позицію у вимогах один з одним і запишіть на листочок максимальні вимоги до кожної системної складової комп'ютера.

Ваша конфігурація готова!

Часто виявляється, що конфігурація комп'ютера, необхідна Вам для вирішення конкретних завдань, тобто того мінімального обсягу, яким Ви будете користуватися, у два-три рази дешевше, ніж конфігурація, яку Вам порадили друзі або продавець у магазині. Закликаємо Вас ставитися до придбання персонального комп'ютера не менш серйозно, ніж до придбання нерухомості або автомобіля. Ніколи не купуйте комп'ютер «із запасом», «на кілька років»! Не забувайте, що персональний комп'ютер - лише інструмент для вирішення певних прикладних задач. Постійно з'являються нові, більш потужні комплектуючі, а на старі ціна падає. У міру появи нових програм з більш високими вимогами до апаратної конфігурації з'являться потужніші комп'ютери за тією ж ціною, за якою сьогодні Вам запропонують «суперновинку». Тільки ця «суперновинка» вже буде «вчорашнім днем».

Ми завжди готові проконсультувати Вас і допомогти Вам вибрати комп'ютер. У будь-якому випадку гарантія на системний блок повинна бути як мінімум два роки, корпус не повинен бути опечатаний «стікерами» (для того, щоб Ви могли в майбутньому модернізувати комп'ютер, не втрачаючи гарантії). Бажано, щоб виробник комп'ютера або його представники здійснювали гарантійне обслуговування у Вас вдома, або відвозили несправний системний блок у свій сервіс-центр самостійно.

Якщо Ви плануєте придбати портативний комп'ютер (ноутбук), в першу чергу зверніть увагу на його габарити, вага і ємність акумулятора (бажано, щоб ноутбук з справним акумулятором міг працювати без підзарядки протягом чотирьох годин). Ноутбук складніше в експлуатації, ніж стаціонарний комп'ютер. Ознайомлення з інструкцією і виконання всіх рекомендацій виробника дозволить значно «продовжити життя» Вашому ноутбуку.

.