Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Нерідко у багатьох користувачів виникають проблеми з приводами оптичних дисків. Давайте спробуємо зрозуміти, через що подібні проблеми виникають.

Мабуть, найпоширенішою причиною виникнення подібної помилки є оптична лінза приводу. Звичайно ж, не сама лінза, а бруд, який на неї потрапляє при експлуатації. Найпершим і простим способом спроби відновлення працездатності оптичного приводу, є очищення лінзи. Для цього існують спеціальні диски. Такий диск завжди необхідно мати вдома. До речі, підходять ці диски не тільки, для комп'ютерних приводів, але і для DVD-програвачів і музичних центрів.

 

Однією з ймовірних причин може бути збій або помилка драйвера приводу. У даній ситуації проведіть процедуру відкоту драйвера.

Якщо описані вище дії не допомагають то, швидше за все у Вашого приводу згорів лазер. До речі, дуже часто у мультиприводів (читають як DVD-диски, так і CD-диски), з ладу виходить один з лазерів, при цьому другий продовжує виконувати свою роботу. У такій ситуації Ваш комп'ютер бачить наприклад CD-диски і не розпізнає DVD.

У такій ситуації вам, швидше за все, доведеться змінити оптичний привід. З огляду на їхню невисоку якість, коштують вони досить дешево.

.