Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

В один прекрасний момент, Ваш комп'ютер, може Вас підвести. Просто не побажавши ввімкнутися. Причини такої проблеми можуть бути різними, але, в основному, виділяють три основні блоки.

Апаратні проблеми

Як правило, апаратні проблеми виникають при виході з ладу блоку живлення або материнської плати. Блок живлення може вийти з ладу внаслідок різкого стрибка напруги в мережі. Материнські плати дуже часто страждають від сильної запиленості чіпів. В обох випадках, якщо Ви не є достатньо досвідченим користувачем, рекомендуємо звертатися до фахівців.

Програмні несправності

Однією з причин, через яку комп'ютер відмовляється працювати, є збої і помилки в основній програмі комп'ютера - BIOS. Дуже часто подібні помилки виникають, як наслідок розгону комп'ютера та інших маніпуляцій з настройками устаткування. Якщо ви не є достатньо досвідченим користувачем, краще не експериментуйте з такими настройками і не змінюйте заводські параметри.

Людський фактор

Як правило, помилки людини є механічними, це може бути і перелом шнура живлення, і ненадійний контакт з'єднань, механічні удари або падіння обладнання. Уважно огляньте сполучні шнури і переконаєтеся в явних ознаках механічної дії.

.