Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Куди зник звук

Однією з досить частих проблем у користувачів, є зникнення звуку. Причому раніше він був, а зараз його немає. Причини виникнення такої помилки можуть бути різними, розглянемо найпопулярніші.

Збій налаштувань драйвера звукової плати

Як правило, подібні збої виникають після встановлення яких-небудь програм або програм. Рекомендується переустановити або оновити драйвер звукової плати.

Зміна налаштувань звуку

Теж досить часта проблема, яка виникає з вини дій користувача. Можливо, звук Вашого комп'ютера прибраний «в нуль» або взагалі відключений. Перевірте параметри звукового драйвера і звуку, значки програм знаходяться в панелі завдань на робочому столі.

Проблеми з'єднання колонок та комп'ютера

Якщо маніпуляції з драйвером не дають ефекту, то варто перевірити дроти, що йдуть від комп'ютера до колонок, можливо, відійшов провід, або провід підключений не до того гнізда. Уважно перевірте надійність з'єднання і збіг за кольорами виходів звукової карти і штекерів від колонок.

Згоріла звукова карта

Це, мабуть, найсумніше, що може статися зі звуком. У даній ситуації можливий лише один вихід, це заміна звукової карти.

Якщо Ви не в змозі виправити проблему і визначити причину її виникнення, то звертайтеся до фахівців, вони швидко визначать причину і усунуть помилку.

.