Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Перегрівання ноутбука

Як можна виявити перегрівання ноутбука? Сильне нагрівання корпусу, це вже критична стадія і жодні підставки не допоможуть, а з часом буде необхідний ремонт материнської плати. Перегрівання ноутбука зовні не відрізняється від перегрівання комп'ютера. Ці ж ознаки, ці ж причини тільки наслідки можуть бути набагато гіршими.

А саме:

Вихід з ладу вінчестера, північного моста, південного моста, мікросхем материнської плати. А оскільки всі зазачені вище деталі, крім вінчестера знаходиться на материнській платі, то необхідно її ремонтувати або замінювати.

Отже, розглянемо, чому відбувається перегрівання ноутбука. У першу чергу, це засмічення пилом радіатора.

система охолодження ноутбука

Рис. 1.

пил в системі охолодження ноутбука

Рис. 2. Це не фільтр - це пил

Далі йде висихання термопасти. Термопаста необхідна для покращення тепловідводу, в середньому через рік, а то й раніше вона втрачає всі свої властивості і відбувається перегрівання ноутбука.

процессор ноутбука без термопасти

Рис. 3. Чистий процесор без термопасти

процессор с термопастою

Рис. 4. Процесор з термопастою

Чи страшний перегрів процесора? В більшості випадків ні, адже в нього стоїть захист від перегрівання, а ось тим елементам, які теж повинні охолоджуватися він згубний.

Увага! Якщо Ви зіткнулися з подібними симптомами, ПАМ'ЯТАЙТЕ, що профілактику та чистку ноутбука краще довіряти професіоналам, тому що помилка може коштувати дуже дорого.

Середня вартість чищення ноутбука в нашому центрі буде коштувати набагато дешевше, ніж подальший його ремонт.

Зателефонуйте в наш сервісний центр.

.