Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Новини IT

04 червня 2020

При необхідності ремонту

«Ніщо не вічне» - має рацію ця приказка. Тому якщо ваш комп'ютер раптом почав відмовлятися справно працювати, не переживайте, він просто втомився. Його необхідно продіагностувати, вирахувати поломку і усунути її.

Але самостійно це зробити може не кожен. До того ж не завжди самостійне втручання призводить до гарного результату. Тому краще віднести ноутбук чи нетбук в комп'ютерний сервіс. Адже є безліч поломок, які важко відразу визначити, і потрібна ретельна діагностика. До того ж в сервісах знаходиться безліч комплектуючих, які не в кожного знайдуться вдома.

Скільки коштує ремонт ноутбука

На сьогоднішній день існує більше десятка виробників ноутбуків. Це такі компанії як Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, eMachines, MSI, Rover, iRu і тд.

Нерідко у багатьох користувачів виникають проблеми з приводами оптичних дисків. Давайте спробуємо зрозуміти, через що подібні проблеми виникають.

Мабуть, найпоширенішою причиною виникнення подібної помилки є оптична лінза приводу. Звичайно ж, не сама лінза, а бруд, який на неї потрапляє при експлуатації. Найпершим і простим способом спроби відновлення працездатності оптичного приводу, є очищення лінзи. Для цього існують спеціальні диски. Такий диск завжди необхідно мати вдома. До речі, підходять ці диски не тільки, для комп'ютерних приводів, але і для DVD-програвачів і музичних центрів.

В один прекрасний момент, Ваш комп'ютер, може Вас підвести. Просто не побажавши ввімкнутися. Причини такої проблеми можуть бути різними, але, в основному, виділяють три основні блоки.

Куди зник звук

Однією з досить частих проблем у користувачів, є зникнення звуку. Причому раніше він був, а зараз його немає. Причини виникнення такої помилки можуть бути різними, розглянемо найпопулярніші.

Перегрівання ноутбука

Як можна виявити перегрівання ноутбука? Сильне нагрівання корпусу, це вже критична стадія і жодні підставки не допоможуть, а з часом буде необхідний ремонт материнської плати. Перегрівання ноутбука зовні не відрізняється від перегрівання комп'ютера. Ці ж ознаки, ці ж причини тільки наслідки можуть бути набагато гіршими.

Насправді, первинна діагностика не така й складна справа, треба тільки знати з чого починати і як працюють у взаємодії компоненти персонального комп'ютера.

Первинна діагностика необхідна для того, щоб зрозуміти, чи слід звертатися до кваліфікованого фахівця, або ж можна обійтися своїми силами. Перш ніж читати далі, давайте проведемо невеликий тест. Якщо на запитання, який у Вас комп'ютер, Ви просто відповідаєте "SAMSUNG", "ACER", "ASUS" та інші подібні назви, можете подальший текст не читати, а просто звертатися до фахівця. Якщо ж Ви намагаєтеся вимовити що-небудь на зразок "Комп'ютер на базі процесора Intel або AMD, жорсткий диск .... і т.д.", то є сенс читати далі.

На львівському ринку комп'ютерних послуг працюють близько сотні компаній, що пропонують аналогічні послуги з налаштування комп'ютерних програм і ремонту комп'ютерів. Як правило, діагностика і ремонт апаратної частини комп'ютера (hardware, або «заліза») здійснюється в спеціалізованих сервісних центрах, встановлення та налаштування операційної системи та програм може здійснюватися як в сервісному центрі, так і вдома.

При зверненні до служби комп'ютерного сервісу або допомоги Вас, швидше за все, зацікавить рівень цін на послуги та якість послуг. Якість послуг Ви зможете оцінити тільки на власному досвіді (якщо Ви не звертаєтеся за рекомендацією), так як ніякі запевнення і гарантії по телефону - на жаль! - Не захистять Вас від втрати Ваших файлів, часу і грошей. На жаль, визначити реальну вартість послуг, не будучи фахівцем, досить складно. Але ми постараємося допомогти Вам зорієнтуватися в цінах і уникнути типових помилок.

.