Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Вираз «синій екран смерті» позначає повідомлення про критичну помилку в операційній системі сімейства Microsoft Windows.

Вперше він з'явився у версії Windows 1.0. Сам термін був запропонований в 1991 році Еріком Нойсом, коли він працював у відділі підтримки служби доставки компанії Charles Schwab and Co., Inc.

В існуючих на сьогоднішній день версіях Windows синій екран з'являється в разі помилки в коді ядра або драйвера. Цей екран відображає інформацію про те, яка саме помилка виникла. Свого роду він є запобіжником вашого комп'ютера, тому що при його відсутності почали б ламатися компоненти вашого комп'ютера.

У разі появи "синього екрану смерті" на вашому комп'ютері або ноутбуці Ви, звичайно ж, можете спробувати вирішити проблему самостійно. Не будемо докладно розбирати способи і методи усунення даної помилки, їх досить велика кількість. Як правило, знайти інформацію з цих способів ви можете в інтернеті, але набагато краще довірити таку проблему фахівцям.

Не тому що фахівцям працювати треба, а тому що всі способи і методи усунення синього екрану орієнтовані на досвідчених користувачів і системних адміністраторів.

Простому користувачеві буде дуже складно в них розібратися. А так само, це дозволить вам заощадити не тільки час і нерви, але і зберегти вашу персональну інформацію.

Дуже часто намагаючись виправити щось самостійно, велика частина користувачів робить тільки гірше. У результаті ваша особиста інформація може бути безповоротно втрачена. А цього думаю ніхто не бажає.

.