Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Для початку давайте визначимося, що таке реєстр?

При запуску комп'ютера відбувається до однієї тисячі звернень до реєстру, а за один сеанс і до десяти тисяч. Переоцінити значення системного реєстру складно, так як, по суті, він є "серцем операційної системи". Від того наскільки коректно налаштований реєстр на вашому ПК буде залежати швидкість роботи як програм, так і апаратної частини.

 

Відповідно до словника Microsoft Computer Dictionary, реєстр - це побудована ієрархічно, централізована база даних у складі операційних систем сімейства Microsoft Windows, що містить відомості, які використовуються операційною системою для роботи з користувачами, програмами та пристроями.

При виникненні помилок операційна система інформує про те, що якісь налаштування реєстру некоректні або помилкові. При серйозній помилці в реєстрі завантаження операційної системи буде неможливим.

Під час роботи на комп'ютері, особливо в інтернеті реєстр забивається різним непотребом, в результаті чого, починає гальмувати роботу системи, і приводить до виникнення помилок.

Для очищення і оптимізації реєстру є безліч різних програм, як платних так і безкоштовних, наприклад CCLEANER. На жаль, велика частина програм може лише проводити загальне очищення реєстру.

.