Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Догляд за технікою

Де знайти драйвер для ноутбука або як визначити пристрій, до якого нема драйвера?

 

У кожного з нас напевно була ситуація, коли треба переставити Windows на ноутбуці, а під рукою нема "рідного" диску із драйверами.

Або диск є, але як дізнатись які драйвера для якого пристроя встановлювати?

Але...Вихід є!

 

Єдине, що нам потрібне в такий ситуації - компютер, підключений до інтернету.

 

Нам треба зайти на сайт ТУТ Є ДРАЙВЕРИ і ввести у строку пошуку так званий Device ID, тобто код пристрою.Де його взяти?

В Диспетчері пристроїв!

1 Відкриваємо Диспетчер пристроїв: Пуск -->Панель керування--> Обладнання та звук--> Диспетчер пристроїв

Диспетчер пристроїв

 

 

 

 

 

 

 

 

Стаємо мишкою на пристрої, до якого нема драйвера, натискаємо праву кнопку і вибираємо вкладку "Відомості про пристрій"

В списку, що випадає, знаходимо строку "Код пристою" або "Device instance path" англійською

Код пристрою

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Копіюємо її за допомогою Crtl-C та вставляємо в строку пошуку на сайті Драйвер для мого ноутбука!, тепер натискаємо "Пошук"

Сайт знаходить пристрій за кодом і видає нам всі можливі варіанти драйверів для даного пристрою.

Зважайте, Ви мусите вибрати драйвер для саме Вашої операційної системи.

Тепер лишилося тільки скачати той драйвер та встановити його.

 

PS:


З власного досвіду: цей сайт має драйвера для 99 % пристороїв під Windows Vista, Windows7, а от деяких драйверів для WindowsXP він не знає.
Так що, якщо у Вас ноутбук 2013 року виготовлення та пізніше, поміркуйте, чи потрібна Вам WindowsXP, може краще всеж таки перейти на Windows7.

Вираз «синій екран смерті» позначає повідомлення про критичну помилку в операційній системі сімейства Microsoft Windows.

Вперше він з'явився у версії Windows 1.0. Сам термін був запропонований в 1991 році Еріком Нойсом, коли він працював у відділі підтримки служби доставки компанії Charles Schwab and Co., Inc.

Для початку давайте визначимося, що таке реєстр?

При запуску комп'ютера відбувається до однієї тисячі звернень до реєстру, а за один сеанс і до десяти тисяч. Переоцінити значення системного реєстру складно, так як, по суті, він є "серцем операційної системи". Від того наскільки коректно налаштований реєстр на вашому ПК буде залежати швидкість роботи як програм, так і апаратної частини.

Нерідко багато користувачів стикалися з проблемою довгого завантаження комп'ютера. Багатьох дратують постійні зависання комп'ютера, але не всі знають, через що вони виникають. Найбільш поширеними проблемами є:

Межі цієї статті не дозволяють торкнутися усіх аспектів роботи на комп'ютері, зупинимося на організації програмного забезпечення та основних принципів роботи з даними.

Для організації ефективної роботи на комп'ютері необхідно розділити програми і дані. Для роздільного зберігання програм і даних можна виділити різні розділи жорсткого диска, в ідеалі - різні диски, причому для даних краще використовувати дзеркальний RAID масив. Програмна частина періодично потребує швидкого відновлення, при цьому дані необхідно зберегти. Роздільне зберігання програмного забезпечення і даних дозволяє вирішити це завдання.

«... Скільки принтерів пропонують! Який принтер придбати? Лазерний або струменевий? А чим вони відрізняються?» Вам теж належить вибрати принтер? Спробуємо Вам допомогти.

Перш за все, необхідно відповісти на два запитання:

1. для чого мені принтер?

  • друкувати чорно-білі тексти
  • друкувати кольорові картинки на звичайному папері
  • друкувати фотографії (у мене цифровий фотоапарат, я хочу влаштувати удома мінілабораторій),
  • мені хотілося б оформити оригінально Printable CD і DVD, на яких записані «домашні» фільми («Як ми зустріли Новий рік», «День народження дитини», «Весілля» і т.д.)

2. скільки я планую друкувати?

Найпоширеніша помилка при виборі принтера - це орієнтація на ціну принтера, а не на вартість витратних матеріалів для нього. Професіонали завжди обчислюють собівартість друку однієї сторінки. Якщо принтер потрібен для дому, необхідно також враховувати екологічність технології друку.

Існує широко розповсюджена омана, що достатньо встановити на комп'ютер антивірусну програму, і про віруси можна забути. Якщо б це було дійсно так, поширенню шкідливих програм (вірусів) давно б прийшов кінець.

На жаль, при створенні програми-вірусу у програмістів є можливість випробувати своє «дітище» на найпоширеніших антивірусах. У результаті в Інтернет запускаються віруси, проти яких більшість антивірусів на той момент протистояти не можуть, тому що вони просто не мають у своєму розпорядженні жодної інформації про новий вірус, а його дії сприймають як роботу звичайної програми.

.